Inkognito

Dneškem mi v podstatě začaly prázdniny. Tento týden je už takovým rozjezdem, takže si asi všichni dokážete představit náplň mého dne. Vstávat v osm - naprostá lahůdka. Pak si zajít na dvě hodinky do školy, podívat se v rámci "Projektového dne" na Útěk ze Sibiře, který jsem sice viděla víckrát než dost, ale tento film se prostě a jednodušše neomrzí. Snad jen.. už jsem na konci nebrečela jak poprvé. Pak se nechat odvézt domů, sníst oběd a pak už jenom pobíhat po domě, dělat "bordel" a fotit, fotit, fotit. Zítra se ani vyjít ze svého pokoje nechystám, snad jen, kdybych konečně upekla ten dort, na který bych musela koupit ingredience. To jediné by mě dostalo ven z domu. Ve středu pak už jenom akademie na dvě hodinky, kde poprvé po čtyřech letech NEbudeme účinkovat. Díky Bohu.. nebo spíš, že jsem si mohla zvolit výtvarku a ne hudebku. A čtvrtek? Pěkně do gala a šupky dupky pro vysvědčení. Snad se z tama vymotám dřív, aby mi neujel autobus jak minulý rok :/ 
Ale mám pro vás několik fotek, tak snad se vám budou líbit. Na mě už čeká nový díl True Blood a poslední dva díly první série Game of Thrones (díky Zlato). Dočtu Komenského a fjuuu do nového školního roku. Kolik ještě? No hodně..

Na začátek trocha melancholie..

 Dneska jedině inkognito..


Tak tady bydlím já...A tady provádí naše rodina každý den od půl paté svůj kávový rituál.

Pouto.

  
Milujeme své ponožky s mašličkou ♥


Prej, že odraz nebe v bazéně.Začali jsme melancholicky, stejně tak i skončíme..


Share this:

ABOUT THE AUTHOR

Ceyron Louis

A web designer from India. And then you write some more information about yourself like this to fill out the space that is left.

  Blogger Comment
  Facebook Comment

13 komentářů:

 1. Tá prvá je krásna to si fotila ty ...je to nádherné

  OdpovědětVymazat
 2. krasne fotky ^^

  http://thuy-onlineshop.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 3. druhá fotka je šíleně nepřirozená, jde z toho šíleně cítit fotošop, to samé ta poslední.... 4,5,6 + ten dům - nevidím v tom žádnou pointu, význam, spíš jako dokumentační, to beru. :) když budeš makat, bude to skvělý! .)

  OdpovědětVymazat
 4. Pro mě má každá fotka význam. A ne všechny jsou vyloženě "umění", má to být kolikrát jenom záznam okamžiku. To, že tam ten význam nevidíš neznamená, že tam není. A škoda, že nevím kam ti odpovědět, Anonymní.

  OdpovědětVymazat
 5. líbíš se mi! :)
  a i tvoje kytička se mi líbí...
  máš nádherný fotky!!!!

  OdpovědětVymazat
 6. taky se mi líbíš, ta první fotka je skvělá! :))

  OdpovědětVymazat
 7. Práve že ja som videla také fotki na Flickru od dosť populárnych fotografov pre to som sa aj pýtala či si to fotila ty alebo je to prebrate z netu

  OdpovědětVymazat
 8. :) Ano, opravdu je moje :) Naše terasa, moje plesové šaty a náramek pro štěstí od kamarádky :)

  OdpovědětVymazat
 9. Opravdu povedené fotky. Zvlášť ty melancholické :)

  OdpovědětVymazat
 10. Máš krásný fotky, vážně! Jaktože jsem na tebe narazila až teď? Navíc Jižní Morava musí držet spolu!:-)
  http://lepele-mele.blogspot.com/

  OdpovědětVymazat
 11. Krásný:) fakt nechápu jak jsi udělala tu první fotku s těma vlasama, to mi přijdeš uplně luxusní:)a máte pěkný domeček.

  OdpovědětVymazat